Wynajem lokali biurowych

Niezależnie od rodzaju działalności firmy, wymagane jest posiadanie miejsca, w którym pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki. Powinno się ono charakteryzować wystarczająco dużą przestrzenią, aby umiejscowienie całego wyposażenia spełniało wszystkie przepisy z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Właśnie takie są powierzchnie biurowe na wynajem w Krakowie, które oferuje nasza firma.

Naszą specjalnością jest wynajem biur już od ponad dwudziestu lat. Gwarantujemy, że oferowane lokale nie tylko zapewnią wystarczającą ilość miejsca, ale i będą spełniać wszystkie Państwa potrzeby oraz oczekiwania. W zależności od lokalu, może on posiadać centralne ogrzewanie, przesuwne ścianki działowe, a także i naturalne oświetlenie. Oczywiście, okna posiadają rolety, aby ułatwić pracę firmom, w których używane są komputery.

Wynajem biura od naszej firmy wiąże się z dostępem do kompleksowej obsługi naszego doświadczonego zespołu. Obejmuje ono fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej powierzchni, dopasowanej do działalności Klienta. Poniżej mamy przyjemność zaprezentować Państwu kilka z oferowanych przez nas powierzchni. Dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia. W celu zaczerpnięcia dodatkowych informacji względem naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

 

421.5
Wydzielony klimatyzowany lokal biurowy składający się z pięciu pomieszczeń o łącznej powierzchni 85,8 m2. Cena netto za 1 m2 wynajmowanej powierzchni – 32,00 zł.

523
Pomieszczenie biurowe o powierzchni 22,4 m2. Cena netto za 1 m2 wynajmowanej powierzchni – 28,00 zł.